Lenovo ThinkCentre | M70q G6 | Desktop | Tiny | Intel Core Ultra 5 | 225T | Internal memory 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 512 GB | Inte
- TootjadLenovo
- Mudel: 13A4002LMX
- Saadavus: 5
-
1 016€
Lenovo ThinkCentre | M70q G6 | Desktop | Tiny | Intel Core Ultra 5 | 225T | Internal memory 16 GB | SO-DIMM DDR5 | 512 GB | Intel Graphics | No Optical drive | Keyboard language Nordic | Windows 11 Pro | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 488.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 3.12 kg |
| Gross width (mm) | 266.00 mm |
| I/O-pordid | Front Ports: 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), data transfer only 2x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), one supports Always On and 5V@2.1A charging 1x headphone/microphone combo jack (3.5mm). Rear Ports: 2x USB-A (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (USB |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Keretüüp | Tiny |
| Ketta maht | 512 GB |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mõõdud (l x s x k) | 179 x 182.9 x 36.5 mm |
| Net weight | 1.18 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 440.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | ThinkCentre |
| Producer product name | M70q G6 |
| Protsessori mudel | 225T |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessorituumad | 10 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 1.94 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB Traditional Keyboard, USB Calliope Mouse |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






















